Zpět na vyhledávání

Pronájem rodinného domu, Francouzská, Brno

Cena

15 800 Kč

Dispozice

rodinný

Hledáte místo pro vaše podnikání potenciálně spojené s kanceláří či prostorem pro přespání? Pak je tu něco pro Vás.

Nabízíme k pronájmu dům na ulici Francouzská v Brně o celkové výměře 115 m2. Dům je dispozičně rozdělen do několika částí. V přední části domu se nachází prostor s výlohou přístupný z ulice, ze kterého se po několika schodech dostanete do další části obchodních prostor. Následuje velká místnost vhodná např. jako kancelář či zázemí, dále pak další místnost s WC a na závěr prostor s kuchyňskou linkou a sprchou.

Vedle domu je rovněž malý dvorek přístupný vstupní chodbou nebo z jedné z místností domu.

Dům se pronajímá nevybavený a je připravený k okamžitému nastěhování.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

Realitní agentura a majitelé si vyhrazují právo vybrat si nájemce dle vlastních kritérií.

Vlastnosti

Měsíční náklady
15 800  +  5 000  Kč
Provize
24 200 Kč
Kauce
20 000 Kč
Dispozice
rodinný
Plocha
115 m2
Stav
dobrý
Energetická náročnost budovy
G - mimořádně nehospodárná

Chcete vidět, jak vypadá tento rodinný dům na záběrech z dronu? Vyplňte formulář níže a získáte unikátní záběry z výšky!
Registrací udělujete společnosti R 21, s.r.o. (IČ: 03738663) svůj souhlas se zpracováním vašeho jména, přijímení, telefonního čísla a emailu za účelem kontaktování s obchodními a marketingovými sděleními (zejména inzercí bytů) a souhlas s předáním výše uvedených kontaktních údajů třetím osobám za účelem kontaktování s obchodními a marketingovými sděleními. Tyto údaje budou správcem uchovány po dobu 10 let. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět a to např. kliknutím na odkaz "Unsubscribe" nebo "Odhlásit se" na konci každého emailu.

Fotogalerie

Lokalita

Brno - Zábrdovice

Asi neexistuje žádná lokalita, která by v Brně za poslední roky prošla tak masivním rozvojem. Zábrdovice benefitují ze své dobré dopravní infrastruktury a dobré poloze mezi řekou Svitavou a centrem města. 

Není to to pravé ořechové? Jsme profící na Brno - Zábrdovice a okolí

Společně najdeme v obci Brno - Zábrdovice přesně to, co hledáte! Jak?

O realitní kanceláři

Radim Kučera, Sabina Kučerová - realitní kancelář v Tišnově: Realitní agentura R21

Jsme realitní agentura (realitní kancelář) R 21, s.r.o. Děláme špičkový realitní marketing, pomocí kterého prodáváme nemovitosti v Brně, Tišnově, Kuřimi a vůbec na jižní Moravě a Vysočině. Standardem jsou pro nás luxusní videoprohlídky, drony, virtuální realita a webové stránky pro danou nemovitost.

Máme certifikaci od Ministerstva pro místní rozvoj v oboru Obchodník s realitami, pravidelně spolupracujeme s Asociací realitních kanceláří České republiky, pro kterou mimo jiné přednášíme. Mimo to organizujeme celou řadu vlastních vzdělávacích akcí a seminářů na témata jako prodej nemovitostí, investování do nemovitostí a daňová a právní problematika investování do nemovitostí.

Jsme naprostou špičkou na trhu v oblasti realitního marketingu v České republice, o čemž se můžete přesvědčit například v rámci našich zrealizovaných zakázek a videoreferencí od našich spokojených klientů. Díky tomu pronajímáme a prodáváme nemovitosti za výrazně vyšší cenu, než naše konkurence a samoprodejci.