Jak správně inzerovat nemovitost?

Dnes se na trhu pohybuje nespočet realitních kanceláří, samostatných makléřů a na internetu najdeme desítky webů, které se zabývají prodejem nemovitostí. Jak by ale taková správná inzerce domu či bytu měla vypadat? A jak správně prezentovat prostory?

Na začátek si řekněme pár základních pravidel.

Připravit prostory

Uklidit, vystěhovat,… Více informací o tom, jak na to, najdete zde – „Jak co nejlépe připravit nemovitost k prodeji?“

Popis nemovitosti

I ten je důležitý. Měl by obsahovat základní informace: kde se dům/byt nachází, jak velký a také starý je, co všechno je součástí, zda je prodáván vybavený nebo nikoliv, atd.

Kvalitní fotografie

I když si půjčíte profesionální fotoaparát, nezaručí Vám úspěch. Pokud s ním totiž neumíte zacházet a nemáte to „v oku“, kvalitní snímky nepořídíte. Poproste raději někoho zkušenějšího, aby Vám nemovitost zdokumentoval.

Již v jednom z předchozích článků – Fenomén „bez realitky“ – jsme se zmiňovali o důležitosti kvalitní fotodokumentace prodávaných nemovitostí. Ale proč na tom vůbec tak velmi záleží? Přesvědčte se sami. Prohlédněte si pár snímků pořízených konkurenčními realitními kancelářemi a majiteli, kteří se nemovitost snažili prodat sami. A porovnejte je s našimi fotografiemi stejných prostorů.

 

Vidíte ten rozdíl?

 

Rádi říkáme, že kvalitní fotografie prodávají. A je tomu skutečně tak. Proto i my si na nich dáváme obzvlášť záležet. Chcete také prezentovat Vaši nemovitost tím správným způsobem? Neváhejte nás kontaktovat! Rádi se toho ujmeme.

Tento článek pro Vás připravil/a

Anna Gociek
Marketingový specialista

727 810 347
anna.gociek@r21.cz

Přidáno dne 21. 05. 2019