Kariéra

Hledáme nové členy do týmu

Hledáme nové členy do týmu

Jsme nadčasová realitní agentura 21. století. Prezentujeme nemovitosti za pomocí prvotřídních fotografií, dronů a virtuální reality. Fungujeme eco-friendly - tiskoviny tiskneme na papír z bramborových slupek a smlouvy elektronicky.

Koho hledáme?

Hledáme člověka, který se nebojí dělat věci jinak. Člověka, který rád mluví s lidmi, chce se učit novým věcem a těší ho, když do sebe pár cihel zapadne tak, aby vyrostl nový domov. Budete pracovat v mladém týmu plném akčních lidí, kteří milují to, co dělají.

Flexibilní pracovní doba

Víme, že work-life balance, tedy spojení pracovního a rodinného života, je klíčem ke spokojenosti každého z nás, a proto budete pány svého času. Prostě si určíte, kdy a jak chcete pracovat.

Férová odměna

Kromě toho, že Vám za Vaši práci zaplatíme, dostanete možnost vytvořit si pasivní příjem, využívat firemní auto a ti nejlepší se podívají na dovolenou „na účet podniku“.

Teambuildingy, školení, semináře

Kromě práce Vám nabídneme možnost dále se vzdělávat formou školení, seminářů či workshopů. A také budovat pevnější a lepší vztahy uvnitř týmu během teambuildingových akcí a firemních večírků.

Práce s lidmi

Milujeme kontakt s lidmi, chceme pomáhat a sloužit každému, jak mezi sebou v týmu, tak všem kteří využívají naše služby. Bez kliček a výmluv. Naplno.

Jsme skvělý tým!

Aby fungoval celek, musí fungovat všechny jeho části. Na týmovou práci klademe obzvlášť velký důraz. Stojíme pevně při sobě, respektujeme se, pomáháme si, navzájem se motivujeme a míříme ke společnému cíli: K ÚSPĚCHU!

Ale nežijeme jen prací. Udržujeme mezi sebou vřelé vztahy, občas si společně vyrazíme na sklínku vína, uspořádáme firemní večírek nebo jen tak o pauze poklábosíme u šálku kávy.

Co děláme?

Věnujeme se prodeji, pronájmu i nákupu nemovitostí, čímž tvoříme základy pevného a dlouhodobého vztahu s našimi klienty. Těm dokážeme pomoci mimo jiné i s vyřízením hypotéky, převodem energií nebo rekonstrukcí a modernizací bydlení…

Buďte s námi i online!

FACEBOOK

Nechcete si nechat ujít novinky v naší nabídce? Na Facebooku najdete vše.

INSTAGRAM

Zajímá Vás každodenní chod naší firmy? Sledujte nás na Instagramu!

LinkedIn

Postřehy ze života týmu naleznete na našem LinkedIn profilu. Sledujte a buďte s námi!

Zaujali jsme Vás?

Chcete se podívat, jak to u nás ve firmě vypadá? Pojďte zažít den makléře na zkoušku! Dozvíte se, co všechno je náplní naší práce, odpovíme na Vaše dotazy a hlavně poznáte partu fajn lidí, kteří Vás s radostí uvítají mezi sebou.

Nebo si chcete domluvit schůzku a v klidu probrat, co vše jsme schopni si navzájem nabídnout? I to je možnost. Napište nám nebo zavolejte.

Těšíme se na Vás!

Tým R21