Kariéra

Zajímají Tě nemovitosti a technologie, ale klasická realitní kancelář není nic pro Tebe?
Podívej se, co nabízíme v Realitní agentuře R21:

Proč si vybrat práci R21?

Realitní agentura (realitní kancelář) R21 je naprostou špičkou v oblasti realitního marketingu v České republice. A jak všichni víme marketing prodává. Proto máme mladý efektivní tým, který tvoří obchodníci, copywriteři, fotografové, videokameramani a spousta dalších lidí.

Koho hledáme?

Hledáme člověka, který se nebojí dělat věci jinak. Člověka, který se chce učit novým věcem a těší ho, když do sebe pár cihel zapadne tak, aby vyrostl nový domov. Budete pracovat v mladém týmu plném akčních lidí, kteří milují to, co dělají.

Jsme skvělý tým!

Aby fungoval celek, musí fungovat všechny jeho části. Na týmovou práci klademe obzvlášť velký důraz. Stojíme pevně při sobě, respektujeme se, pomáháme si, navzájem se motivujeme a míříme ke společnému cíli: K ÚSPĚCHU!

Ale nežijeme jen prací. Udržujeme mezi sebou vřelé vztahy, občas si společně vyrazíme na sklínku vína, uspořádáme firemní večírek nebo jen tak o pauze poklábosíme u šálku kávy.

Co děláme?

Pro koncové zákazníky a developery zajišťujeme prodej a pronájem nemovitostí. Pro investory do nemovitostí a zejména mladé páry řešíme pomoc při nákupu nemovitostí.

Společně s našimi partnery dokážeme našim klientům pomoci mimo jiné i s vyřízením hypotéky, převodem energií nebo rekonstrukcí a modernizací bydlení.