Kariéra

Zajímají Tě nemovitosti a technologie, ale klasická realitní kancelář není nic pro Tebe?
Podívej se, co nabízíme v Realitní agentuře R21:

Proč si vybrat práci v R21?

Realitní agentura (realitní kancelář) R21 je naprostou špičkou v oblasti realitního marketingu v České republice. A jak všichni víme, v dnešní době marketing prodává. Proto máme mladý efektivní tým, který tvoří obchodníci, copywriteři, fotografové, videokameramani a spousta dalších lidí. Naším posláním je poskytovat nadstandardní služby v oblasti nemovitostí. Chcete být součástí mladého týmu, který se nebojí čelit novým výzvám?

Koho hledáme?

Hledáme člověka, který se nebojí dělat věci jinak. Člověka, který se chce učit novým věcem a těší ho, když do sebe pár cihel zapadne tak, aby vyrostl nový domov. Člověka, který vnímá realitní obchod jako svobodu a styl života a rád bude pracovat na něčem velkém v mladém týmu plném akčních lidí, kteří milují to, co dělají. Hledáme srdcaře, pro kterého budeme druhou rodinou.

Jsme skvělý tým!

Aby fungoval celek, musí fungovat všechny jeho části. Na týmovou práci klademe obzvlášť velký důraz. Stojíme pevně při sobě, respektujeme se, pomáháme si, navzájem se motivujeme a míříme ke společnému cíli: K ÚSPĚCHU!

Ale nežijeme jen prací. Udržujeme mezi sebou vřelé vztahy, občas si společně vyrazíme na sklénku vína, uspořádáme firemní večírek nebo jen tak o pauze poklábosíme u šálku kávy.

Co děláme?

Pro koncové zákazníky a developery zajišťujeme prodej a pronájem nemovitostí. Pro investory do nemovitostí, a zejména mladé páry, řešíme pomoc při nákupu nemovitostí.

Věnujeme se developerským projektům a rezidenční výstavbě.

A konečně společně s našimi partnery dokážeme našim klientům pomoci mimo jiné i s vyřízením hypotéky, převodem energií nebo rekonstrukcí a modernizací bydlení.