Sabina Kučerová

Jsem CO-FOUNDER Realitní agentury R21 a Office manager. Mám na starosti především administrativně-provozní činnosti a také organizaci a zajištění firemních akcí. Ve 21 letech jsme se společně s Radimem Kučerou stali nejmladšími developery v České republice.

Moje specializace

Typ nemovitostí: byty, domy, pozemky, garáže

Lokalita: Brno, Rozdrojovice, Jinačovice, Moravské Knínice, Kuřim, Lelekovice, Česká

Kontaktní údaje

sabina.kucerova (zav) r21.cz

Jmenuji se Sabina Kučerová a jsem spoluzakladatel Realitní agentury R21. Pocházím od Brna, a proto mou hlavní působností je prodej a pronájem nemovitostí v Brně, Rozdrojovicích, Jinačovicích, Moravských Knínicích, Kuřimi, Lelekovicích, České a také Tišnově a okolí.

Už při inženýrském studiu na Provozně ekonomické fakultě Mendelovy univerzity v Brně, jsme si Radimem Kučerou založili Realitní agenturu R 21, s.r.o., abychom změnili realitní trh v České republice k lepšímu, a taky se nám to daří. Možná i díky tomu, že jsme oba pracovali v zahraničí, kde jsme získali spoustu zkušeností a kontaktů. Navíc vyrůstáme v době technologií, tudíž R21, Realitní agentura 21. století, tomu musí odpovídat. Mimo jiné se už od vysoké školy snažíme žít zero waste, tzn. bez zbytečných především plastových odpadků. V této oblasti jsme založili pár inspirujících projektů, které fungují do dnes. To je tak ve zkratce o nás - více na našem Facebooku či Instagramu.

V případě, že byste potřebovali pomoc nebo poradit s prodejem, koupí či pronájmem nemovitosti, určitě se na nás neváhejte kdykoli obrátit. Jsme workoholici, takže můžete volat 24 hodin denně i o víkendu. Nemovitosti milujeme a pro své klienty pracujeme rádi.