Realitní služby

Využijte služeb naší realitní kanceláře

Máte zájem o naše realitní služby? Zavolejte nám

+420 737 963 757

Co je součástí služeb realitní kanceláře R21?

Z prodeje či pronájmu vaší nemovitosti pro vás získáme maximum. Mezi naše realitní služby patří:


Tvorba dispozičního plánku

Webová stránka nemovitosti

Průkaz energetické náročnosti budovy

Placená Facebook a Instagram reklama

Outdoorová reklama

Prověření spolehlivosti nájemníků

Odhad tržní ceny

Zajištění daňového poradce

Zajištění vyklizení nemovitosti

Pojištění nemovitosti

Profesionální fotografie

Profesionální fotografie

Fotografie jsou základní realitní službou při prodeji nemovitosti a prvotním impulzem vedoucím k tomu, aby zájemce inzerát vůbec otevřel. Fotíme proto dokonalé fotky, které doslova pozvou zájemce na prohlídku. Disponujeme vlastní profesionální technikou a kvalitu výsledných fotografií za vás pečlivě kontrolujeme.

Pojďme spolupracovat

Home staging

Home staging

Před samotným focením je nutné nemovitost správně připravit k prodeji. Jak? Pomocí služby home stagingu. Nejdříve je třeba perfektně uklidit, zamést a vystěhovat vše, co by mohlo působit rušivě. Následně se zaměřujeme na dekoraci. Máme celou dodávku doplňků, které můžeme využít při fotografování, abychom vaši nemovitost zkrášlili. K čemu je to dobré? Home staging zvyšuje prodejní cenu nemovitosti o přibližně 13 %. I nepatrné detaily hrají velkou roli, proto o nich přemýšlíme za vás.

Pojďme spolupracovat

Videoprohlídky

Videoprohlídky

TVideoprohlídky jsou další realitní marketingovou službou, která posune prodej vaší nemovitosti zase o kus dál. Proto tvoříme krásné videoprohlídky, které představí vaši nemovitost z dalšího úhlu pohledu a pomohou případným zájemcům s konkrétnější představou o objektu. K osobní prohlídce pak už chybí jen krůček.

Pojďme spolupracovat

Virtuální 3D prohlídky

Virtuální 3D prohlídky

Prodáváte nedokončenou nemovitost? Pak se určitě bude hodit zpracovat virtuální 3D prohlídku. Vaši zájemci si ji tak s námi budou moci projít, vybrat si dekor podlah nebo zařizovací předměty. Z pohodlí domova si tak vytvoří mnohem jasnější obrázek o budoucí podobě svého bydlení.

Pojďme spolupracovat

Virtualni home staging

Virtuální home staging

I když máte nemovitost na prodej krásně vyklizenou a připravenou k prohlídce, prázdný prostor může na zájemce působit trochu chladně. Proto pro vás v rámci realitních služeb zařídíme i tzv. virtuální home staging, kdy se zájemci v online prezentaci nemovitosti zobrazí inspirativní doplňky, které celý interiér příjemně zkrášlí a zahřejí.

Pojďme spolupracovat

>

Fotorealistické vizualizace

Fotorealistické vizualizace

Jak bude nemovitost vypadat, až bude kompletně postavená či zrekonstruovaná? Na to potenciálním zájemcům odpoví fotorealistická vizualizace. Vaši kupující si ji tak s námi budou moci prohlédnout ještě dřív, než ji uvidí na vlastní oči dokončenou. S jasnou představou se prvotní zájem o nemovitost zpravidla výrazně zvedne.

Pojďme spolupracovat