Naše služby

Férovost a vstřícnost jsou u nás vždy na prvním místě.

Profesionální fotografie

Fotografie jsou prvotním impulzem vedoucím k tomu, aby zájemce inzerát vůbec otevřel. Fotíme proto dokonalé fotky, které doslova pozvou zájemce na prohlídku. Disponujeme vlastní profesionální technikou a kvalitu výsledných fotografií za Vás pečlivě kontrolujeme.

Home staging

Před samotným focením je nutné nemovitost správně připravit k prodeji. Jak? Pomocí home stagingu. Nejdříve je třeba perfektně uklidit, zamést a vystěhovat vše, co by mohlo působit rušivě. Následeně se zaměřujeme na dekoraci. Máme celou dodávku doplňků, které můžeme využít při fotografování, abychom Vaši nemovitost zkrášlili. K čemu je to dobré? Home staging zvyšuje prodejní cenu nemovitosti o přibližně 13 %. I nepatrné detaily hrají velkou roli, proto o nich přemýšlíme za Vás.

360° Videoprohlídky

Videoprohlídky jsme posunuli na novou úroveň. Je to naprosto jedinečná příležitost získat až 2x více zájemců o Vaši nemovitosti.

Drony a virtuální realita

Zní to trošku jako sci-fi, ale pomocí těchto technologií si mohou zájemci Vaši nemovitost prohlédnout ve VR brýlích nebo na svém mobilním telefonu, a to kdekoli na světě.

Open house

Tato varianta umožňuje směřovat všechny zájemce na jeden prohlídkový den, který je zakončen aukcí. Závěrečná aukce dokáže navýšit kupní cenu v průměru o 20 %.

Zaujali jsme Vás?

Skvělé, tak pojďme společně nabídnout Vaši nemovitost k prodeji!

Nechcete zůstat pozadu? Přihlaste se k našemu newsletteru.