Prodáno
Zpět na vyhledávání

Prodej bytu 3+1 s terasou, 115 m2, Březinova, Brno

Cena

PRODÁNO

Dispozice

3+1

Jedinečné výhledy, centrum města i příroda na dosah ruky. Přesně to jsou brněnské Žabovřesky. A právě tady nabízíme prostorný a velmi šikovně řešený byt 3+1 s terasou.

Byt se nachází ve 4. NP cihlového domu bez výtahu. Konstrukce samotného bytu je částečně zděná a částečně heraklitová. Byt je dispozičně řešen jako 3+1 s odděleným WC, spížkou a pokojem pro služebnou. Jednotlivé místnosti mají několik šikovných zákoutí, která umožňují realizaci úložných prostor či vestavných skříní.

Byt je vytápěný samostatným plynovým kotlem, ohřev vody zajišťuje plynová karma. Na podlahách je linoleum, keramická dlažba a parkety. Celkově je byt určen k rekonstrukci, díky které se z něj může stát oáza klidu v srdci Brna. Součástí bytu je rovněž terasa o výměře téměř 20 m2, ze které je jeden z nejkrásnějších výhledů na Brno vůbec. Terasa je orientována na západní stranu.

Orientace bytu je na sever, východ a západ což, vzhledem k umístění bytu v nejvyšším patře domu, považujeme za velkou výhodu.

Byt se nachází v bezesporu jedné z nejlepších brněnských čtvrtí. V dochůzní vzdálenosti se nachází Wilsonův les i Kraví hora. 

V případě zájmu o prohlídku nás neváhejte kontaktovat. Majitel a Realitní agentura si vyhrazují právo vybrat si zájemce dle vlastních kritérií.

Vlastnosti

Podlahová plocha
96 m2
Užitná plocha
115 m2
Typ domu
3+1
Stav
dobrý
Lokalita
Brno - Žabovřesky, Jihomoravský kraj
Energetická náročnost budovy
G - mimořádně nehospodárná

Chcete vidět, jak vypadá tento rodinný dům na záběrech z dronu? Vyplňte formulář níže a získáte unikátní záběry z výšky!
Registrací udělujete společnosti R 21, s.r.o. (IČ: 03738663) svůj souhlas se zpracováním vašeho jména, přijímení, telefonního čísla a emailu za účelem kontaktování s obchodními a marketingovými sděleními (zejména inzercí bytů) a souhlas s předáním výše uvedených kontaktních údajů třetím osobám za účelem kontaktování s obchodními a marketingovými sděleními. Tyto údaje budou správcem uchovány po dobu 10 let. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět a to např. kliknutím na odkaz "Unsubscribe" nebo "Odhlásit se" na konci každého emailu.

Fotogalerie

Lokalita

Brno - Žabovřesky

Asi nebudeme přehánět, když budeme tvrdit, že Žabovřesky jsou jednoznačně nejlepší brněnská čtvrť. Kromě špičkové polohy elegantně propojující centrum a okrajové části města s Žabovřesky mohou pochlubit výbornou dopravní obslužností, perfektní občanskou vybaveností a množstvím zeleně.