Prodáno
Zpět na vyhledávání

Prodej rodinného domu, 149 m2, pozemek 152 m2, Skopalíkova, Židenice, Brno

Cena

PRODÁNO

Dispozice

rodinný

Nabízíme prodej menšího rodinného domku se zahradou na ulici Skopalíkova v Brně. Dům je dispozičně řešen jako 3+1, je podsklepený a má prostorné obytné podkroví.

Zádveří domu propojuje vchod do sklepa a zbytek objektu. Ve středu domu se nachází chodba propojující pokoj, kuchyň, WC a koupelnu. Z kuchyně je pak přístupný další pokoj a zahrada za domem, která má příjemných 70 m2. Z centrální chodby se rovněž po schodech dostanete do obytného podkroví o ploše 47 m2.

Dům je vytápěný plynovým kotlem, který zajišťuje i ohřev teplé vody. Na podlahách je keramická dlažba, plovoucí laminátová podlaha a koberec. Budova je určená k celkové rekonstrukci či přestavbě. Dle vyjádření OÚPR je budovu možné navýšit o další 2-3 patra.

Průkaz energetické náročnosti bude dodán.

V případě zájmu o prohlídku kontaktujte makléře.

Vlastnosti

Podlahová plocha
149 m2
Užitná plocha
149 m2
Typ domu
rodinný
Stav
dobrý
Lokalita
Brno - Židenice,
Energetická náročnost budovy
G - mimořádně nehospodárná

Chcete vidět, jak vypadá tento rodinný dům na záběrech z dronu? Vyplňte formulář níže a získáte unikátní záběry z výšky!
Registrací udělujete společnosti R 21, s.r.o. (IČ: 03738663) svůj souhlas se zpracováním vašeho jména, přijímení, telefonního čísla a emailu za účelem kontaktování s obchodními a marketingovými sděleními (zejména inzercí bytů) a souhlas s předáním výše uvedených kontaktních údajů třetím osobám za účelem kontaktování s obchodními a marketingovými sděleními. Tyto údaje budou správcem uchovány po dobu 10 let. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět a to např. kliknutím na odkaz "Unsubscribe" nebo "Odhlásit se" na konci každého emailu.

Fotogalerie

Lokalita

Brno - Židenice

Historická brněnská lokalita s perfektní dostupností do centra a kompletní občanskou vybaveností.