Zpět na vyhledávání

Prodej rodinného domu, 169 m2, pozemek 343 m2, Martina Ševčíka, Starý Lískovec, Brno

Cena

5 990 000 Kč

Dispozice

rodinný

Prodáme dům. Ale ne jen tak ledajaký dům. Starší dům v původním stavu, určený k rekonstrukci, takže si jej můžete přestavět podle vlastních představ.

Jedná se o přízemní, podsklepený objekt na ul. Martina Ševčíka ve Starém Lískovci. Jeho podlahová plocha činí 169 m2 a tvoří ji přízemí o podlahové ploše 73 m2, které je částečně podsklepené a půda, která má výměru úctyhodných 83 m2. 

Dispozičně je dům členěn centrální chodbou do dvou částí - na jedné straně 2 pokojů a na druhé straně koupelny, kuchyně a pokoje se šatnou.

K domu náleží i velká zahrada na jejímž konci se nachází přístupová komunikace. Na konci pozemku se tak nabízí možnost zbudování vlastních parkovacích stání. 

Dům je k dispozici ihned. Majitel a realitní agentura si vyhrazují právo vybrat si zájemce dle vlastních kritérií.
PENB připravujeme.

V případě zájmu o prohlídku kontaktujte makléře.

Vlastnosti

Celková cena
5 990 000  Kč
Podlahová plocha
169 m2
Užitná plocha
169 m2
Typ domu
rodinný
Stav
dobrý
Lokalita
Brno - Starý Lískovec,
Energetická náročnost budovy
G - mimořádně nehospodárná

Chcete vidět, jak vypadá tento rodinný dům na záběrech z dronu? Vyplňte formulář níže a získáte unikátní záběry z výšky!
Registrací udělujete společnosti R 21, s.r.o. (IČ: 03738663) svůj souhlas se zpracováním vašeho jména, přijímení, telefonního čísla a emailu za účelem kontaktování s obchodními a marketingovými sděleními (zejména inzercí bytů) a souhlas s předáním výše uvedených kontaktních údajů třetím osobám za účelem kontaktování s obchodními a marketingovými sděleními. Tyto údaje budou správcem uchovány po dobu 10 let. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět a to např. kliknutím na odkaz "Unsubscribe" nebo "Odhlásit se" na konci každého emailu.

Fotogalerie

Lokalita

Brno - Starý Lískovec

Brněnská čtvrť s perfektní dopravní dostupností Campus Square, FN Brno a dálnic D1 a D2.

Není to to pravé ořechové? Jsme profící na Brno - Starý Lískovec a okolí

Společně najdeme v obci Brno - Starý Lískovec přesně to, co hledáte! Jak?

O realitní kanceláři

Radim Kučera, Sabina Kučerová - realitní kancelář v Tišnově: Realitní agentura R21

Jsme realitní agentura (realitní kancelář) R 21, s.r.o. Děláme špičkový realitní marketing, pomocí kterého prodáváme nemovitosti v Brně, Tišnově, Kuřimi a vůbec na jižní Moravě a Vysočině. Standardem jsou pro nás luxusní videoprohlídky, drony, virtuální realita a webové stránky pro danou nemovitost.

Máme certifikaci od Ministerstva pro místní rozvoj v oboru Obchodník s realitami, pravidelně spolupracujeme s Asociací realitních kanceláří České republiky, pro kterou mimo jiné přednášíme. Mimo to organizujeme celou řadu vlastních vzdělávacích akcí a seminářů na témata jako prodej nemovitostí, investování do nemovitostí a daňová a právní problematika investování do nemovitostí.

Jsme naprostou špičkou na trhu v oblasti realitního marketingu v České republice, o čemž se můžete přesvědčit například v rámci našich zrealizovaných zakázek a videoreferencí od našich spokojených klientů. Díky tomu pronajímáme a prodáváme nemovitosti za výrazně vyšší cenu, než naše konkurence a samoprodejci.