Prodáno
Zpět na vyhledávání

Prodej stavebního pozemku 499 m², Ostrov u Macochy

Cena

PRODÁNO

Charakter

pro bydlení

Víme, že najít stavební pozemek není v dnešní době nic jednoduchého. A když už ano, většinou je to samé ale. V případě pozemku v Ostrově u Macochy však můžete hodit veškerá ale za hlavu. Pozemek má vše, co od pozemku čekáte. Zpevněnou příjezdovou cestu, veškeré inženýrské sítě (voda, kanalizace, elektřina, plyn, telefonní přípojka), ale především platný územní plán, který na pozemku umožňuje výstavbu rodinného domu. 

499 m2 rovinatého pozemku na okraji lesa dělá z této parcely unikátní kombinaci klidného a dostupného bydlení v obci s plnou občanskou vybaveností.

Zajímá Vás více informací? Zavolejte na 737 963 757 a domluvte si prohlídku!

Vlastnosti

Plocha parcely
499 m2
Obec
Ostrov u Macochy
Lokalita
Ostrov u Macochy, Jihomoravský kraj
Energetická náročnost budovy
G - Průkaz energetické náročnosti nedodán

Chcete vidět, jak vypadá tento rodinný dům na záběrech z dronu? Vyplňte formulář níže a získáte unikátní záběry z výšky!
Registrací udělujete společnosti R 21, s.r.o. (IČ: 03738663) svůj souhlas se zpracováním vašeho jména, přijímení, telefonního čísla a emailu za účelem kontaktování s obchodními a marketingovými sděleními (zejména inzercí bytů) a souhlas s předáním výše uvedených kontaktních údajů třetím osobám za účelem kontaktování s obchodními a marketingovými sděleními. Tyto údaje budou správcem uchovány po dobu 10 let. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět a to např. kliknutím na odkaz "Unsubscribe" nebo "Odhlásit se" na konci každého emailu.

Fotogalerie

Lokalita

Ostrov u Macochy

Necelých 1100 obyvatel, škola, školka, lékaři i obchody. To všechno je Ostrov u Macochy. A mnohem více. Obec kromě plné občanské vybavenosti nabízí i klid pro všechny, kteří hledají tiché bydlení s perfektní dostupností do Brna či Blanska.