Zpět na vyhledávání

Pronájem 2+1, Horova, Tišnov

Cena

11 000 Kč

Dispozice

2+1

Nabízíme pronájem hezkého světlého bytu o dispozici 2+1 v panelovém domě na ulici Horova v Tišnově. Byt je zařízený a připravený k okamžitému nastěhování. Nachází se ve 2. nadzemním podlaží a náleží k němu sklepní kóje. V domě je navíc společná kolárna.

Byt je k nastěhování ihned. Majitelé a realitní agentura si vyhrazují právo vybrat si nájemce dle vlastních kritérií. Byt je vhodný pro nájemce bez domácích mazlíčků. 

Vlastnosti

Měsíční náklady
11 000  +  5 000  Kč
Provize
19 360 Kč
Kauce
20 000 Kč
Dispozice
2+1
Plocha
55 m2
Stav
velmi dobrý
Energetická náročnost budovy
C - úsporná

Chcete vidět, jak vypadá tento rodinný dům na záběrech z dronu? Vyplňte formulář níže a získáte unikátní záběry z výšky!
Registrací udělujete společnosti R 21, s.r.o. (IČ: 03738663) svůj souhlas se zpracováním vašeho jména, přijímení, telefonního čísla a emailu za účelem kontaktování s obchodními a marketingovými sděleními (zejména inzercí bytů) a souhlas s předáním výše uvedených kontaktních údajů třetím osobám za účelem kontaktování s obchodními a marketingovými sděleními. Tyto údaje budou správcem uchovány po dobu 10 let. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět a to např. kliknutím na odkaz "Unsubscribe" nebo "Odhlásit se" na konci každého emailu.

Fotogalerie

Lokalita

Tišnov

Tišnov - město s více než devíti tisíci obyvateli, bohatou historií a celou řadou příležitostí. Ve městě je dostupná plná občanská vybavenost, školy, školky, lékaři, nemocnice, supermarkety a další.

Není to to pravé ořechové? Jsme profící na Tišnov a okolí

Společně najdeme v obci Tišnov přesně to, co hledáte! Jak?

O realitní kanceláři

Radim Kučera, Sabina Krejčí - realitní kancelář v Tišnově: Realitní agentura R21

Jsme realitní agentura (realitní kancelář) R 21, s.r.o. Děláme špičkový realitní marketing, pomocí kterého prodáváme nemovitosti v Brně, Tišnově, Kuřimi a vůbec na jižní Moravě a Vysočině. Standardem jsou pro nás luxusní videoprohlídky, drony, virtuální realita a webové stránky pro danou nemovitost.

Máme certifikaci od Ministerstva pro místní rozvoj v oboru Obchodník s realitami, pravidelně spolupracujeme s Asociací realitních kanceláří České republiky, pro kterou mimo jiné přednášíme. Mimo to organizujeme celou řadu vlastních vzdělávacích akcí a seminářů na témata jako prodej nemovitostí, investování do nemovitostí a daňová a právní problematika investování do nemovitostí.

Jsme naprostou špičkou na trhu v oblasti realitního marketingu v České republice, o čemž se můžete přesvědčit například v rámci našich zrealizovaných zakázek a videoreferencí od našich spokojených klientů. Díky tomu pronajímáme a prodáváme nemovitosti za výrazně vyšší cenu, než naše konkurence a samoprodejci.