Pronajato
Zpět na vyhledávání

Pronájem bytu 2+1, 50 m², Husova čtvrť, Rosice

Cena

PRONAJATO

Dispozice

2+1

Přejete si bydlet v klidné lokalitě s perfektní dostupností do Brna? Pak jsou Rosice ta správná volba. Přímé spojení autobusovou linkou 406 na Mendlovo náměstí v Brně Vám zajistí perfektní dojezdový čas do centra města i z pohodlí tohoto malého města.

Zrekonstruovaný byt 2+1 v cihlovém domě zcela naplní Vaše představy o bydlení - samostatná ložnice s velkou vestavnou skříní, prostorný obývací pokoj a oddělená moderní kuchyně.

Byt je vytápěn samostatným plynovým kotlem a pronajímá se jako částečně vybavený s drobným nábytkem.

Majitelé i Realitní agentura R21 si vyhrazují právo vybrat zájemce dle vlastních kritérií. V případě zájmu o prohlídku volejte na 737 963 757. 

Vlastnosti

Dispozice
2+1
Plocha
50 m2
Stav
velmi dobrý
Energetická náročnost budovy
G - mimořádně nehospodárná

Chcete vidět, jak vypadá tento rodinný dům na záběrech z dronu? Vyplňte formulář níže a získáte unikátní záběry z výšky!
Registrací udělujete společnosti R 21, s.r.o. (IČ: 03738663) svůj souhlas se zpracováním vašeho jména, přijímení, telefonního čísla a emailu za účelem kontaktování s obchodními a marketingovými sděleními (zejména inzercí bytů) a souhlas s předáním výše uvedených kontaktních údajů třetím osobám za účelem kontaktování s obchodními a marketingovými sděleními. Tyto údaje budou správcem uchovány po dobu 10 let. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět a to např. kliknutím na odkaz "Unsubscribe" nebo "Odhlásit se" na konci každého emailu.

Fotogalerie

Lokalita

Rosice

Malé město na jižní Moravě, které poskytuje kompletní občanskou vybavenost i dostatek klidu a pohodlí pro rodinný život. S dojezdovou dobou na Campus Square do Brna asi 14 minut jsou Rosice perfektní volbou pro každého, kdo hledá špičkovou dostupnost za rozumnou cenu.