Zpět na vyhledávání

Pronájem bytu 2+1, 50 m2, Husova čtvrť, Rosice

Cena

12 000 Kč

Dispozice

2+1

Přejete si bydlet v klidné lokalitě s perfektní dostupností do Brna? Pak jsou Rosice ta správná volba. Přímé spojení autobusovou linkou 406 na Mendlovo náměstí v Brně Vám zajistí perfektní dojezdový čas do centra města i z pohodlí tohoto malého města.

Zrekonstruovaný byt 2+1 v cihlovém domě zcela naplní Vaše představy o bydlení - samostatná ložnice s velkou vestavnou skříní, prostorný obývací pokoj a oddělená moderní kuchyně.

Byt je vytápěn samostatným plynovým kotlem a pronajímá se jako částečně vybavený s drobným nábytkem.

Majitelé i Realitní agentura R21 si vyhrazují právo vybrat zájemce dle vlastních kritérií. V případě zájmu o prohlídku volejte na 737 963 757. 

Vlastnosti

Měsíční náklady
12 000  +  2 500  Kč
Provize
14 520 Kč
Kauce
24 000 Kč
Dispozice
2+1
Plocha
50 m2
Stav
velmi dobrý

Chcete vidět, jak vypadá tento rodinný dům na záběrech z dronu? Vyplňte formulář níže a získáte unikátní záběry z výšky!
Registrací udělujete společnosti R 21, s.r.o. (IČ: 03738663) svůj souhlas se zpracováním vašeho jména, přijímení, telefonního čísla a emailu za účelem kontaktování s obchodními a marketingovými sděleními (zejména inzercí bytů) a souhlas s předáním výše uvedených kontaktních údajů třetím osobám za účelem kontaktování s obchodními a marketingovými sděleními. Tyto údaje budou správcem uchovány po dobu 10 let. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět a to např. kliknutím na odkaz "Unsubscribe" nebo "Odhlásit se" na konci každého emailu.

Fotogalerie

Lokalita

Rosice

Malé město na jižní Moravě, které poskytuje kompletní občanskou vybavenost i dostatek klidu a pohodlí pro rodinný život. S dojezdovou dobou na Campus Square do Brna asi 14 minut jsou Rosice perfektní volbou pro každého, kdo hledá špičkovou dostupnost za rozumnou cenu.

Není to to pravé ořechové? Jsme profící na Rosice a okolí

Společně najdeme v obci Rosice přesně to, co hledáte! Jak?

O realitní kanceláři

Radim Kučera, Sabina Krejčí - realitní kancelář v Tišnově: Realitní agentura R21

Jsme realitní agentura (realitní kancelář) R 21, s.r.o. Děláme špičkový realitní marketing, pomocí kterého prodáváme nemovitosti v Brně, Tišnově, Kuřimi a vůbec na jižní Moravě a Vysočině. Standardem jsou pro nás luxusní videoprohlídky, drony, virtuální realita a webové stránky pro danou nemovitost.

Máme certifikaci od Ministerstva pro místní rozvoj v oboru Obchodník s realitami, pravidelně spolupracujeme s Asociací realitních kanceláří České republiky, pro kterou mimo jiné přednášíme. Mimo to organizujeme celou řadu vlastních vzdělávacích akcí a seminářů na témata jako prodej nemovitostí, investování do nemovitostí a daňová a právní problematika investování do nemovitostí.

Jsme naprostou špičkou na trhu v oblasti realitního marketingu v České republice, o čemž se můžete přesvědčit například v rámci našich zrealizovaných zakázek a videoreferencí od našich spokojených klientů. Díky tomu pronajímáme a prodáváme nemovitosti za výrazně vyšší cenu, než naše konkurence a samoprodejci.