Zpět na vyhledávání

Pronájem bytu 2+kk, 48 m2, Milady Horákové, Brno

Cena

16 000 Kč

Dispozice

2+kk

Nabízíme k pronájmu luxusní zařízený byt 2+kk v novostavbě bytového domu na ulici Milady Horákové v Brně vč. vlastního garážového stání. 

Byt sestává ze dvou obytných místností, předsíně, koupelny průchozí do WC s technickým zázemím. Celková užitná plocha bytu činí 48 m2. Byt se pronajímá jako zařízený. Na podlahách je keramická dlažba a plovoucí laminátová podlaha, k bytu náleží sklepní kóje. 

V domě je společná kolárna, kočárkárna a výtah. Ohřev teplé vody a vytápění bytu jsou řešeny centrálně. 

Realitní agentura a majitelé si vyhrazují právo vybrat si zájemce dle vlastních kritérií. Upřednostěni budou nekuřáci bez domácích mazlíčků. Byt je k nastěhování dle dohody, nejdříve však od 1. 8.

Vlastnosti

Měsíční náklady
16 000  +  3 000  Kč
Provize
22 989 Kč
Kauce
20 000 Kč
Dispozice
2+kk
Plocha
48 m2
Stav
velmi dobrý
Energetická náročnost budovy
B - velmi úsporná

Chcete vidět, jak vypadá tento rodinný dům na záběrech z dronu? Vyplňte formulář níže a získáte unikátní záběry z výšky!
Registrací udělujete společnosti R 21, s.r.o. (IČ: 03738663) svůj souhlas se zpracováním vašeho jména, přijímení, telefonního čísla a emailu za účelem kontaktování s obchodními a marketingovými sděleními (zejména inzercí bytů) a souhlas s předáním výše uvedených kontaktních údajů třetím osobám za účelem kontaktování s obchodními a marketingovými sděleními. Tyto údaje budou správcem uchovány po dobu 10 let. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět a to např. kliknutím na odkaz "Unsubscribe" nebo "Odhlásit se" na konci každého emailu.

Fotogalerie

Lokalita

Brno

Město Brno nabízí nepřeberné možnosti sociálně-kulturního vyžití, řadu pracovních příležitostí a perfektní dostupnost do Prahy, Vídně či Bratislavy.

Není to to pravé ořechové? Jsme profící na Brno a okolí

Společně najdeme v obci Brno přesně to, co hledáte! Jak?

O realitní kanceláři

Radim Kučera, Sabina Krejčí - realitní kancelář v Tišnově: Realitní agentura R21

Jsme realitní agentura (realitní kancelář) R 21, s.r.o. Děláme špičkový realitní marketing, pomocí kterého prodáváme nemovitosti v Brně, Tišnově, Kuřimi a vůbec na jižní Moravě a Vysočině. Standardem jsou pro nás luxusní videoprohlídky, drony, virtuální realita a webové stránky pro danou nemovitost.

Máme certifikaci od Ministerstva pro místní rozvoj v oboru Obchodník s realitami, pravidelně spolupracujeme s Asociací realitních kanceláří České republiky, pro kterou mimo jiné přednášíme. Mimo to organizujeme celou řadu vlastních vzdělávacích akcí a seminářů na témata jako prodej nemovitostí, investování do nemovitostí a daňová a právní problematika investování do nemovitostí.

Jsme naprostou špičkou na trhu v oblasti realitního marketingu v České republice, o čemž se můžete přesvědčit například v rámci našich zrealizovaných zakázek a videoreferencí od našich spokojených klientů. Díky tomu pronajímáme a prodáváme nemovitosti za výrazně vyšší cenu, než naše konkurence a samoprodejci.