Pronajato
Zpět na vyhledávání

Pronájem bytu 2+kk, 48 m2, Milady Horákové, Brno

Cena

PRONAJATO

Dispozice

2+kk

Nabízíme k pronájmu luxusní zařízený byt 2+kk v novostavbě bytového domu na ulici Milady Horákové v Brně vč. vlastního garážového stání. 

Byt sestává ze dvou obytných místností, předsíně, koupelny průchozí do WC s technickým zázemím. Celková užitná plocha bytu činí 48 m2. Byt se pronajímá jako zařízený. Na podlahách je keramická dlažba a plovoucí laminátová podlaha, k bytu náleží sklepní kóje. 

V domě je společná kolárna, kočárkárna a výtah. Ohřev teplé vody a vytápění bytu jsou řešeny centrálně. 

Realitní agentura a majitelé si vyhrazují právo vybrat si zájemce dle vlastních kritérií. Upřednostěni budou nekuřáci bez domácích mazlíčků. Byt je k nastěhování dle dohody, nejdříve však od 1. 8.

Vlastnosti

Dispozice
2+kk
Plocha
48 m2
Stav
velmi dobrý
Energetická náročnost budovy
B - velmi úsporná

Chcete vidět, jak vypadá tento rodinný dům na záběrech z dronu? Vyplňte formulář níže a získáte unikátní záběry z výšky!
Registrací udělujete společnosti R 21, s.r.o. (IČ: 03738663) svůj souhlas se zpracováním vašeho jména, přijímení, telefonního čísla a emailu za účelem kontaktování s obchodními a marketingovými sděleními (zejména inzercí bytů) a souhlas s předáním výše uvedených kontaktních údajů třetím osobám za účelem kontaktování s obchodními a marketingovými sděleními. Tyto údaje budou správcem uchovány po dobu 10 let. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět a to např. kliknutím na odkaz "Unsubscribe" nebo "Odhlásit se" na konci každého emailu.

Fotogalerie

Lokalita

Brno

Město Brno nabízí nepřeberné možnosti sociálně-kulturního vyžití, řadu pracovních příležitostí a perfektní dostupnost do Prahy, Vídně či Bratislavy.