Pronajato
Zpět na vyhledávání

Pronájem bytu 2+kk, 52 m², Dlouhá, Tišnov

Cena

PRONAJATO

Dispozice

2+kk

Pohodlné rodinné bydlení v Tišnově? Kde jinde než v krásném novém 2+kk na ulici Dlouhá. A proč právě tady? 

Jedná se o částečně zařízený byt vč. spotřebičů v kuchyňské lince a vestavěných skříní na chodbě a v ložnici. Byt se nachází ve 2. NP bytového domu s výtahem a disponuje samostatným vlastním sklepem o výměře 3,75 m2

Byt je orientovaný na jižní stranu, což mu poskytuje dostatek denního světla a především překrásný výhled na celý Tišnov. Byt disponuje terasou o výměře 7,35 m2 a je připravený k okamžitému nastěhování.

V případě zájmu o prohlídku volejte na 737 963 757.

Vlastník a Realitní agentura R21 si vyhrazují právo vybrat si zájemce dle vlastních kritérií.

Vlastnosti

Dispozice
2+kk
Plocha
52 m2
Stav
velmi dobrý
Energetická náročnost budovy
C - úsporná

Chcete vidět, jak vypadá tento rodinný dům na záběrech z dronu? Vyplňte formulář níže a získáte unikátní záběry z výšky!
Registrací udělujete společnosti R 21, s.r.o. (IČ: 03738663) svůj souhlas se zpracováním vašeho jména, přijímení, telefonního čísla a emailu za účelem kontaktování s obchodními a marketingovými sděleními (zejména inzercí bytů) a souhlas s předáním výše uvedených kontaktních údajů třetím osobám za účelem kontaktování s obchodními a marketingovými sděleními. Tyto údaje budou správcem uchovány po dobu 10 let. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět a to např. kliknutím na odkaz "Unsubscribe" nebo "Odhlásit se" na konci každého emailu.

Fotogalerie

Lokalita

Tišnov

Tišnov - město s více než devíti tisíci obyvateli, bohatou historií a celou řadou příležitostí. Ve městě je dostupná plná občanská vybavenost, školy, školky, lékaři, nemocnice, supermarkety a další.