Pronajato
Zpět na vyhledávání

Pronájem bytu 3+kk, 96,6 m² s balkonem, Jinačovice

Cena

PRONAJATO

Dispozice

3+kk

Bydlení v blízkosti Brna, v luxusním 3+kk s balkonem a parkovacím stáním? Přesně to je byt v Jinačovicích.

86 m2 podlahové plochy + více než 10 m2 balkonu v kompletně zařízeném bytě připraveném pro nastěhování. V bytě jsou instalovány předokenní žaluzie, pračka i sušička. Byt má světlou, prostornou koupelnu, 2 oddělené ložnice a velký obývací pokoj s kuchyňským koutem.

Vlastník a Realitní agentura si vyhrazují právo vybrat nájemce dle vlastních kritérií.

Byt je k nastěhování od 1. 1. 2021 

Vlastnosti

Dispozice
3+kk
Plocha
96 m2
Stav
velmi dobrý
Energetická náročnost budovy
G - mimořádně nehospodárná

Chcete vidět, jak vypadá tento rodinný dům na záběrech z dronu? Vyplňte formulář níže a získáte unikátní záběry z výšky!
Registrací udělujete společnosti R 21, s.r.o. (IČ: 03738663) svůj souhlas se zpracováním vašeho jména, přijímení, telefonního čísla a emailu za účelem kontaktování s obchodními a marketingovými sděleními (zejména inzercí bytů) a souhlas s předáním výše uvedených kontaktních údajů třetím osobám za účelem kontaktování s obchodními a marketingovými sděleními. Tyto údaje budou správcem uchovány po dobu 10 let. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět a to např. kliknutím na odkaz "Unsubscribe" nebo "Odhlásit se" na konci každého emailu.

Fotogalerie

Lokalita

Jinačovice

Jinačovice jsou malá jihomoravská obec nedaleko od Brna, obklopená lesy, které jsou rájem pro cyklisty, pejskaře i houbaře. V okolních lesích je řada studánek i rybníčků. Jinačovice se nachází nedaleko golfového resortu Kaskáda Brno, kam lze chodit nejen za golfovými zážitky, ale i na běžky, wellness a dobré jídlo. V Jinačovicích se dodnes udržují moravské tradice jako jsou hody, babské hody, obecní plesy a ostatky. V Jinačovicích naleznete kompletní sportovní vyžití od nově zbudovaného multifunkčního hřiště, přes dětské hřiště až po workoutový areál. V Jinačovicích je základní občanská vybavenost - pošta, mateřská škola, obchod, restaurace a autoservisy. Jinačovice leží pouhé 3 minuty jízdy do Brna, do centra města se dostanete během 20 minut. Jinačovice leží na trase autobusové linky 302 spojující nedalekou Kuřim s Brnem.