Pronajato
Zpět na vyhledávání

Pronájem bytu 3+kk, 97 m2, U Smaltovny, Holešovice, Praha

Cena

PRONAJATO

Dispozice

3+kk

Nabízíme pronájem krásného bytu v 5. NP domu s výtahem v příjemném prostředí pražských Holešovic. 

Byt sestává ze dvou samostatných pokojů, částečně odděleného obývacího pokoje, čtecího koutu a kuchyně. Nadto byt disponuje koupelnou a odděleným WC a velkou úložnou místností.

V bytě je nová kuchyňská linka na míru a nově obložená koupelna a WC. Byt je navíc vybaven klimatizací.

Mezi hlavní výhody patří především skvělá dostupnost bytu - pouhých 7 minut na metro Vltavská, na tramvaj Veletržní palác a 10 minut chůze do Stromovky. V lokalitě je též řada škol a školek a OC Stromovka.

Byt je k nastěhování dle dohody. Majitelé preferují nekuřáky. Majitelé a realitní agentura si vyhrazují právo vybrat si zájemce dle vlastních kritérií.

Vlastnosti

Dispozice
3+kk
Plocha
97 m2
Stav
velmi dobrý
Energetická náročnost budovy
E - nehospodárná

Chcete vidět, jak vypadá tento rodinný dům na záběrech z dronu? Vyplňte formulář níže a získáte unikátní záběry z výšky!
Registrací udělujete společnosti R 21, s.r.o. (IČ: 03738663) svůj souhlas se zpracováním vašeho jména, přijímení, telefonního čísla a emailu za účelem kontaktování s obchodními a marketingovými sděleními (zejména inzercí bytů) a souhlas s předáním výše uvedených kontaktních údajů třetím osobám za účelem kontaktování s obchodními a marketingovými sděleními. Tyto údaje budou správcem uchovány po dobu 10 let. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět a to např. kliknutím na odkaz "Unsubscribe" nebo "Odhlásit se" na konci každého emailu.

Fotogalerie

Lokalita

Praha - Holešovice

Lokalita s velkým potenciálem i velmi dobrou dostupností do centra města. Mezi hlavní přednosti patří obrovský park Stromovka a perfektní občanská vybavenost lokality.