Zpět na vyhledávání

Pronájem bytu 3+kk, 97 m2, U Smaltovny, Holešovice, Praha

Cena

27 000 Kč

Dispozice

3+kk

Nabízíme pronájem krásného bytu v 5. NP domu s výtahem v příjemném prostředí pražských Holešovic. 

Byt sestává ze dvou samostatných pokojů, částečně odděleného obývacího pokoje, čtecího koutu a kuchyně. Nadto byt disponuje koupelnou a odděleným WC a velkou úložnou místností.

V bytě je nová kuchyňská linka na míru a nově obložená koupelna a WC. Byt je navíc vybaven klimatizací.

Mezi hlavní výhody patří především skvělá dostupnost bytu - pouhých 7 minut na metro Vltavská, na tramvaj Veletržní palác a 10 minut chůze do Stromovky. V lokalitě je též řada škol a školek a OC Stromovka.

Byt je k nastěhování dle dohody. Majitelé preferují nekuřáky. Majitelé a realitní agentura si vyhrazují právo vybrat si zájemce dle vlastních kritérií.

Vlastnosti

Měsíční náklady
27 000  +  3 000  Kč
Provize
0 Kč
Kauce
40 000 Kč
Dispozice
3+kk
Plocha
97 m2
Stav
velmi dobrý
Energetická náročnost budovy
E - nehospodárná

Chcete vidět, jak vypadá tento rodinný dům na záběrech z dronu? Vyplňte formulář níže a získáte unikátní záběry z výšky!
Registrací udělujete společnosti R 21, s.r.o. (IČ: 03738663) svůj souhlas se zpracováním vašeho jména, přijímení, telefonního čísla a emailu za účelem kontaktování s obchodními a marketingovými sděleními (zejména inzercí bytů) a souhlas s předáním výše uvedených kontaktních údajů třetím osobám za účelem kontaktování s obchodními a marketingovými sděleními. Tyto údaje budou správcem uchovány po dobu 10 let. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět a to např. kliknutím na odkaz "Unsubscribe" nebo "Odhlásit se" na konci každého emailu.

Fotogalerie

Lokalita

Praha - Holešovice

Lokalita s velkým potenciálem i velmi dobrou dostupností do centra města. Mezi hlavní přednosti patří obrovský park Stromovka a perfektní občanská vybavenost lokality.

Není to to pravé ořechové? Jsme profící na Praha - Holešovice a okolí

Společně najdeme v obci Praha - Holešovice přesně to, co hledáte! Jak?

O realitní kanceláři

Radim Kučera, Sabina Krejčí - realitní kancelář v Tišnově: Realitní agentura R21

Jsme realitní agentura (realitní kancelář) R 21, s.r.o. Děláme špičkový realitní marketing, pomocí kterého prodáváme nemovitosti v Brně, Tišnově, Kuřimi a vůbec na jižní Moravě a Vysočině. Standardem jsou pro nás luxusní videoprohlídky, drony, virtuální realita a webové stránky pro danou nemovitost.

Máme certifikaci od Ministerstva pro místní rozvoj v oboru Obchodník s realitami, pravidelně spolupracujeme s Asociací realitních kanceláří České republiky, pro kterou mimo jiné přednášíme. Mimo to organizujeme celou řadu vlastních vzdělávacích akcí a seminářů na témata jako prodej nemovitostí, investování do nemovitostí a daňová a právní problematika investování do nemovitostí.

Jsme naprostou špičkou na trhu v oblasti realitního marketingu v České republice, o čemž se můžete přesvědčit například v rámci našich zrealizovaných zakázek a videoreferencí od našich spokojených klientů. Díky tomu pronajímáme a prodáváme nemovitosti za výrazně vyšší cenu, než naše konkurence a samoprodejci.