Zpět na vyhledávání

Pronájem komerčních prostor, 101 m2, Koráb, Tišnov

Cena

20 000 Kč

Charakter

obchodní

Nabízíme k pronájmu kompletně nově zrekonstruované komerční prostory na ulici Koráb v Tišnově. Jedná se o místnost o ploše přes 101 m2 k jejímuž pronájmu náleží i právo užívat sociální zařízení a kuchyňku (společně s jedním dalším nájemcem). 

V prostorech je položena keramická dlažba a na stropech jsou minerální kazetové podhledy. Vstup je samostatný. Prostory jsou vytápěny zcela novým elektrickým kotlem, ohřev vody zajišťuje bojler.

Prostory jsou vhodné pro prodejnu, showroom, kanceláře a další podobné využití. Nejsou naopak vhodné pro gastronomii.

Realitní agentura R21 a vlastník si vyhrazují právo vybrat nájemce dle vlastních kritérií.

K nastěhování dle dohody. 

Vlastnosti

Měsíční náklady
20 000  +  5 000  Kč
Provize
25 000 Kč
Kauce
25 000 Kč
Charakter
obchodní
Plocha
101 m2
Stav
po rekonstrukci

Chcete vidět, jak vypadá tento rodinný dům na záběrech z dronu? Vyplňte formulář níže a získáte unikátní záběry z výšky!
Registrací udělujete společnosti R 21, s.r.o. (IČ: 03738663) svůj souhlas se zpracováním vašeho jména, přijímení, telefonního čísla a emailu za účelem kontaktování s obchodními a marketingovými sděleními (zejména inzercí bytů) a souhlas s předáním výše uvedených kontaktních údajů třetím osobám za účelem kontaktování s obchodními a marketingovými sděleními. Tyto údaje budou správcem uchovány po dobu 10 let. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět a to např. kliknutím na odkaz "Unsubscribe" nebo "Odhlásit se" na konci každého emailu.

Fotogalerie

Lokalita

Tišnov

Tišnov - město s více než devíti tisíci obyvateli, bohatou historií a celou řadou příležitostí. Ve městě je dostupná plná občanská vybavenost, školy, školky, lékaři, nemocnice, supermarkety a další.

Není to to pravé ořechové?

Nevadí, pojďme společně najít vhodné řešení!