Pronájem bytu

Pronajmout byt není žádná hračka. Radim Kučera o tom píše ve svém článku: Žádnou realitku, ten byt se pronajme sám!

Jak to proběhne?

Krok 1

Setkáme se u Vaší nemovitosti, zjistíme její stav a vytvoříme plán pronájmu.

Krok 2

Dorazíme s profesionální foto a videotechnikou, vytvoříme tu nejlepší prezentaci a začneme hledat zájemce.

Krok 3

Jakmile najdeme nájemníky, vyjednáme dobré podmínky, právní oddělení sepíše smlouvu a zařídíme veškerou administrativu.

Jaké služby pro Vás R21 při pronájmu bytu zajistí?

1. Home staging

Ať už pronajímáte umakartový byt či luxusní vilu, zaslouží si Vaše nemovitost vypadat krásně. Pomocí home stagingu připravíme Vaši nemovitost k pronájmu. Celá akce se skládá z několika částí. Nejdříve je třeba perfektně uklidit, zamést a vystěhovat vše, co by mohlo působit rušivě. V druhé fázi se pak zaměřujeme na dekoraci. Máme celou dodávku doplňků, které můžeme využít při fotografování, abychom Vaši nemovitost zkrášlili. K čemu je to dobré? Home staging výrazně zvyšuje zájem o Vaši nemovitost. Chcete přece, aby vynikla, nebo ne?

2. Profesionání fotografie

I umakartový byt musí vypadat jako ze škatulky! Fotografie jsou prvotním impulzem vedoucím k tomu, aby zájemce inzerát vůbec otevřel. Fotíme proto dokonalé fotky, které doslova pozvou zájemce na prohlídku. Disponujeme vlastní profesionální technikou a kvalitu výsledných fotografií za Vás pečlivě kontrolujeme.

3. Marketing nemovitosti

Inzerujeme Vaši nemovitost pomocí všech online a offline metod, které známe. Samozřejmostí je inzerce na realitních serverech, inzerce na Facebooku (ano, i Facebook Vám může pomoci pronajmout nemovitost), billboardy, plachty a další offline kanály.

Nabízíme i marketingové služby, které u konkurence nenajdete. Jsou to například 360° videoprohlídky, nálety drony, virtuální realita a další. Všemi těmito způsoby ukazujeme Vaši nemovitost těm pravým zájemcům.

4. Výběr správného nájemníka

Výběr správného nájemníka hraje klíčovou roli při pronájmu bytu. Proto makléři R21 vždy chodí na prohlídky osobně a pečlivě vybírají nájemníky do Vašeho bydlení, dle Vašich preferencí.

Jako jedni z mála na trhu poskytujeme garanci spolehlivého nájemníka! Pokud nájemník opustí Vaši nemovitost dříve než za rok, pronajmeme ji znovu BEZ NÁROKU NA PROVIZI.

5. Smlouvy a administrativa

Naše smlouvy prověřují zkušení právníci a administrativu máme v malíčku. Všechny smlouvy při pronájmu podepisujeme elektronicky, čímž šetříme nejen papír, ale především Váš čas. Celá transakce tak proběhne bez zbytečných průtahů.

6. Doplňkový servis

Předání bytu je samozřejmostí. Kromě toho však řešíme i další služby jako je: úspora na energiích, připojení nájemníka k internetu, stěhovací služby, pojištění Vaší nemovitosti a spoustu dalších služeb.

Chcete vědět, co všechno pro Vás uděláme? Prohlédněte si ukázku naší práce.

Máte nějaké otázky?
Napište nám na Messengeru!

Jste rozhodnuti pro spolupráci?
Vyberte si svého makléře.

Vybrat makléře R21

Zajímá Vás, co o nás říkají naši zákazníci?

Prohlédněte si některou z následujících videorecenzí.