Náš příběh

Jak a proč provozujeme realitní agenturu 21. století.

Nadčasová realitní agentura

Jsme Radim a Sabina a tvoříme pár nejen v obchodním životě. V roce 2017 jsme hledali společné bydlení a narazili přitom na spoustu nekvalitních realitních makléřů. V této souvislosti nás napadlo začít přemýšlet o tom, jak aktuální situaci na trhu změnit. Inspirovali nás američtí kolegové, kteří již dávno nepoužívají zastaralé metody, ke kterým patří nepopulární kontaktování lidí prostřednictvím telemarketingu. Oproti tomu začali chytře využívat vlastností online nástrojů. A protože se blížíme do třetí dekády století, ve kterém budeme pravděpodobně řešit největší ekologickou krizi v naší historii, bylo nám jasné, že kromě přechodu do online světa musí být náš projekt bezpodmínečně bezodpadový. A tak se zrodila R21. Realitní agentura 21. století.

Zpátky na začátek

Radim studoval Provozně ekonomickou fakultu Mendelovy univerzity v Brně. Během studia načerpal základní znalosti z oblasti práva, které mu pomáhají být skutečným realitním profesionálem. Kromě teorie se při studiu věnoval zakázkové tvorbě webových projektů, online marketingu a dalším aktivitám jako je vzdělávání v oblasti time managementu. Přes vlastní eshop s vínem a hovězím masem a bezobalový obchod se dostal až k nemovitostem, kterým se věnuje dodnes. Vedle činnosti investičního realitního makléře připravuje vlastní developerský projekt a vzdělává širokou veřejnost.

Sabina studovala Obchodní akademii a poté také Provozně ekonomickou fakultu Mendelovy univerzity v Brně. K obchodu měla vždy velmi blízko a proto pomáhala rozvíjet rodinný podnik - Osobní autodopravu. Mimo to se při studiu starala o pronájem a správu několika rodinných bytů. Momentálně se věnuje hledání nových talentů pro R21 a také se stará o to, aby všichni ve firmě byli spokojení. Některé firmy potřebují Office managera, Event managera, HR managera a Happiness managera. My máme Sabču.

Motivace

Férovost, slušnost, spolehlivost a poctivost, to se dnes vidí už málo kde. A právě proto je tohle pro nás dalším důvodem k podnikání. Ukazujeme lidem, že kvalitně odvedená práce není „něco navíc“, ale naopak, je to standard, který by měl být samozřejmostí v každém oboru. Chceme, aby byly vždy spokojené obě strany obchodu, neboť jedině tak můžeme navázat dlouhodobý vztah.

Ve svém volném čase velice rádi sportujeme a vzděláváme se, a přesně proto jsme se rozhodli obě tyto aktivity zařadit i do benefitů R21. Kromě sportovních aktivit organizujeme vzdělávací akce a semináře pro veřejnost, kde učíme například jak investovat do nemovitostí. A co je nejlepší? Milujeme to! Naše práce je náš koníček. A to přejeme i Vám!

Radim & Sabina

V čem jsme jiní?

Naše filozofie stojí na třech pilířích.

Technologie

K 21. století patří technologie. Než se potkáme, můžete si prohlédnout naše nemovitosti z dronu nebo pomocí virtuální reality, čímž šetříme Váš čas, který můžete strávit s rodinou či přáteli.

Zero waste

Pracujeme bez zbytečného odpadu, tedy smlouvy v elektronické podobě nebo vizitky na papíru z bramborových slupek. K čemu je to dobré? Šetříme životní prostředí a také Váš čas.

Dlouhodobý vztah a férovost

S klienty spolupracujeme na stálo. Naším cílem není jen rychle byt či dům prodat. Řešíme všechny životní nástrahy v nemovitostech. Proto máme vyvážené smlouvy bez kliček a textu pod čarou.

Přesvědčili jsme Vás?

Podívejte se, co všechno pro Vás můžeme udělat!